Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted dla Android

NFS w najlepszej formie na Android

Need for Speed Most Wanted to wyścigi na urządzenia z systemem Android, ze słynnej serii Need for Speed. Jeśli lubisz uciekać przed policją, pędząc super sportowym samochodem w rytm energetycznej muzyki, to pobierz najnowszą wersję NFS Most Wanted...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała grafika
  • Można rozwalić swój samochód
  • Energetyczna muzyka
  • Wiele prawdziwych sportowych aut
  • Rywalizacja na punkty ze znajomymi

Wady

  • Mało nowości

Doskonały
9

Need for Speed Most Wanted to wyścigi na urządzenia z systemem Android, ze słynnej serii Need for Speed. Jeśli lubisz uciekać przed policją, pędząc super sportowym samochodem w rytm energetycznej muzyki, to pobierz najnowszą wersję NFS Most Wanted na Android.

Need for Speed Most Wanted to kwintesencja serii NFS: wspaniała grafika, ogromne poczucie prędkości, zręcznościowa fizyka jazdy, nitro, uciekanie przed policją i doskonała muzyka. Ta ostatnia nie jest nijakim miksem łatwo wpadającego. To konkretne rockowe kawałki, w trochę cięższym wydaniu. Need for Speed Most Wanted sporo traci na klimacie, jeśli gramy bez włączonego dźwięku.

Co konkretnie znajdziemy w tej części Need for Speed na Android? Most Wanted pozwala nam zasiąść za kierownicą 35 różnych samochodów. Podczas wyścigów zarabiamy Speed Points i za ich pomocą odblokowujemy nowe samochody. Nasze bryki w grze nie są niezniszczalne i widać na nich ślady kolizji.

Największą nowością w Need for Speed Most Wanted na Android jest możliwość porównania naszych wyników ze znajomymi. Nie muszą oni posiadać telefonu z Androidem. Logowanie przez serwis Electronic Arts o nazwie Origin działa pomiędzy różnymi platformami sprzętowymi.

Need for Speed Most Wanted nie wprowadza rewolucji w gatunku wyścigów na Android, ale gra jest tak bardzo dopracowana, że trudno jej cokolwiek zarzucić. Miłośnicy zręcznościowych wyścigów będą zachwyceni.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Need for Speed Most Wanted

Download

Need for Speed Most Wanted 1.3.128 dla Android

Opinie użytkowników o Need for Speed Most Wanted

Explore apps

×